Kroužky

 Zájmový útvarVedoucí ZÚDenČasMísto konáníCena
1.Aj 1. – 5. třídaKatarína NikolováPondělí15:00 - 16:00Klubovna DDM400/800
2.Míčové a pohybové hryKristýna VagnerováPondělí15:00 - 16:00Tělocvična ZŠ300/600
3.Keramika pokročilíMgr. Šárka RůžkováPondělí14:30 - 16:30Dílna DDM500/1000
4.Taekwon-doEva NázlerováPondělí16:30 - 18:00Tělocvična ZŠ300/600
5.Zdravotní cvičení I.Simona Žišková, DiS.Pondělí17:00 - 18:00Tělocvična DDM600/1200
6.Zdravotní cvičení II.Simona Žišková, DiS.Pondělí18:00 - 19:00Tělocvična DDM600/1200
7.Cvičení na míčíchMgr. Jaroslava DomabylováPondělí19:00 - 20:00Tělocvična DDM600/1200
8.Stolní tenisBlažena JosífkováÚterý15:00 - 16:00Tělocvična DDM300/600
9.Aerobic dětiIrena Boldižarová, Barbora HanzlíčkováÚterý15:00 - 16:00Tělocvična ZŠ300/600
10.Jóga pro dospělé II.Lenka RyšicováÚterý16:30 - 17:45Tělocvična DDM800/1600
11.Angličtina mírně pokročilí - dospělíMgr. Hana ŠpelinováÚterý18:00 - 19:00Klubovna DDM600/1200
12.Angličtina pro začátečníky - dospělíMgr. Hana ŠpelinováÚterý19:00 - 20:00Klubovna DDM600/1200
13.Jóga pro dospělé III.Lenka RyšicováÚterý19:00 - 20:15Tělocvična DDM800/1600
14.Klub maminek a dětíMartina MaláskováStředa9:30 - 11:00Prostory DDM400/800
15.Jóga pro děti s Ájou - mladšíAndrea HenžlíkováStředa14:00 - 15:00Tělocvična DDM500/1000
16.FlorbalMartin GerdaStředa (1x14)15:00 - 16:00Tělocvična ZŠ400/800
17.Škola vařeníMgr. Šárka RůžkováStředa15:30 - 17:00Kuchyně DDM400/800
18.Cvičení v těhotenství a péče porodní asistenkyMgr. Eva Hendrych LorenzováStředa16:00 - 17:30Tělocvična DDM100Kč/hod
19.Ladies OrientMichaela Javůrková, DiS.Středa18:00 - 19:00Tělocvična DDM500/1000
20.Jóga pro dospělé a mládež IV.Simona Žišková, DiS.Středa19:00 - 20:15Tělocvična DDM800/1600
21.Keramika - mírně pokročilíMgr. Šárka RůžkováČtvrtek14:30 - 16:00Dílna DDM450/900
22.Dramatický a loutkoherecký - dětiMartina MaláskováČtvrtek15:00 - 16:00Tělocvična DDM400/800
23.Keramika - začátečníciMgr. Šárka RůžkováČtvrtek16:00 - 17:00Dílna DDM400/800
24.Letecký modelářIng. Ivo KornatovskýČtvrtek16:00 - 17:30Klubovna DDM450/900
25.Cvičení rodičů a dětíDaniela KuklováČtvrtek17:00 - 18:00Tělocvična DDM300/600
26.Jóga pro dospělé I.Mgr. Marta HanákováČtvrtek18:30 - 19:45Tělocvična DDM800/1600
27.Kroužek PCNikolas MonastyrskijPátek14:00 - 15:00Klubovna DDM400/800
28.Fotografický - dětiIng. Ivo KornatovskýPátek15:00 - 16:00Klubovna DDM300/600
29.Břišní tance - dětiPetra HoppováPátek16:00 - 17:00Tělocvična DDM400/800